Santykinai nedidelės išlaidos maksimaliam saugumui

Kodėl Jums reikalingas krovinio draudimas?

 

Apdraudus krovinį, Jūs gausite išmoką, atitinkančią visą Jūsų deklaruotą prekių vertę. Krovinio draudimo sąnaudos sudaro labai nedidelę prekių vertės dalį.

Nereikia pamiršti, jog teisės aktai numato daug atvejų, kai vežėjas atleidžiamas nuo civilinės atsakomybės arba neturi atlyginti visų nuostolių, nes jo teisinė atsakomybė turi ribas, išskyrus tuos atvejus, kai žala kroviniui yra padaryta tyčia. Tokios nuostatos įrašytos Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencijos 23 straipsnyje ir Lietuvos Respublikos kelių transporto kodekso 46 straipsnyje.

Vežėjas atsakingas tik už nuostolius, kurie atsirado dėl jo kaltės. Todėl jeigu norite užtikrinti, kad Jums bus kompensuoti visi dėl krovinio pažeidimo arba dingimo atsiradę nuostoliai, kai jų vertė yra didesnė už vežėjo atsakomybės ribas arba nuostoliai atsirado ne dėl vežėjo kaltės, rekomenduotina apdrausti krovinį nuo visų rizikų.

 

 

Todėl mes, bendradarbiaudami su patikimomis draudimo kompanijomis, siūlome klientams krovinius drausti ir, jiems pageidaujant, apdraudžiame. Krovinio užsakymo lape pažymėkite, kad krovinį reikia apdrausti, taipogi jame nurodykite krovinio pobūdį, įpakavimą, vienetų skaičių bei draudimo sumą.

 

 

 

 

TURITE KROVINĮ?

Pasiūlysime optimalų kainos ir paslaugų kokybės derinį.

Pildyti formą
TURITE KLAUSIMŲ?

tel./faks.:  +370 37 454255
e-mail.:       info@kla.lt

Rašykite mums