Logistikos paslaugos

Pagrindinė logistikos užduotis Jūsų įmonėje – nukreipti įvairių specialistų profesinę veiklą į kuo geresnį klientų aptarnavimą ir kuo didesnio pelno gavimą. Kiekvieną logistikos veiklos sritį siekiama valdyti ne atskirai, o koordinuotai. Logistikos pagrindinę pridėtinę vertę sukuria transportavimas, sandėliavimas, vartotojų aptarnavimas, produktų paskirstymas. Manoma, kad logistika – tai veikla, sudaranti galimybę mažinti išlaidas.

Logistikos veiklos rūšys pagal funkcijas
skirstomos į pagrindines ir pagalbines.

Pagrindinės logistikos paslaugos:
- vartotojų aptarnavimo politika ir standartai;
- užsakymų tvarkymas;
- atsargų valdymas;
- gabenimas (transportavimas);
- sandėliavimas;

Pagalbinės logistikos paslaugos:

- informacijos apdorojimas ir tvarkymas;
- paklausos prognozavimas;
- gamybos ir sandėlių vietos parinkimas;
- medžiagų tvarkymas;
- aprūpinimas (įsigijimas);
- atsarginių detalių tiekimas ir klientų, nupirkusių prekes, aptarnavimo užtikrinimas;
- pakavimas;
- atliekų tvarkymas;
- grąžintų  produktų  tvarkymas.


Logistikos paslaugų sistema
– tai verslo aplinka, kurioje vyksta logistikos procesai, turintys įtakos gaminių pokyčiams (įvairaus pobūdžio: kiekio, kokybės, rūšies, o pagrindiniai logistikoje – laiko ir erdvės pokyčiai). Čia išskiriamos transporto, sandėlių ir informacijos srauto logistikos paslaugų sistemos. Kadangi numatomi logistikos procesai yra skirtingos paskirties, skiriasi jų vykdymo laikas, tikslai, aplinka, reikalaujamas žmonių išsilavinimas, atsirado įvairios logistiką apibūdinančios sampratos, kaip antai: aprūpinimo (kuri dar gali būti vadinama pirkimo, įsigijimo, tiekimo) logistika, gamybos logistika, paskirstymo logistika, transporto logistika, sandėlių logistika ir t. t. Tai rodo, kad pats logistikos terminas yra įvairiapusis, taikytinas daugeliui sričių, logistikos procesus galima skaidyti į atskirus elementus arba juos susieti.

Kauno logistikos agentūros veikla
siaurąja prasme taip pat įvardijama kaip „logistikos paslaugos“ – „ekspedicinių paslaugų logistika“: dirbame gamybinei, paslaugų ar prekybos įmonei pagal jos užsakymą aprūpinimo logistikoje (konkrečiai – krovinių pristatymo organizavime – vienoje iš logistikos veiklos pagrindinių rūšių), o prekių paskirstymo logistikoje (sandėliavime ir pristatyme užsakovams) tampame paskirstymo logistikos proceso dalimi.

TURITE KROVINĮ?

Pasiūlysime optimalų kainos ir paslaugų kokybės derinį.

Pildyti formą
TURITE KLAUSIMŲ?

tel./faks.:  +370 37 454255
e-mail.:       info@kla.lt

Rašykite mums